Super Potential Power Unit

Co to takiego - Super Potential Power Unit ... ? SPPU to łańcuchowy system przeniesienia napędu z silnika na wałki tnące niszczarki. Jest to rozwiązanie, które Kobra montuje we wszystkich swoich niszczarkach począwszy od niewielkich modeli 240 Classic.

Zastosowanie łańcuchów oraz stalowych zębatek daje nam poczucie bezpieczeństwa. Kobra jako jedyny producent niszczarek na świecie daje na to rozwiązanie dodatkową, dożywotnią gwarancję. To kolejny dowód na to, że niszczarki tej marki wykonywane są w sposób bezkompromisowy, z najwyższej jakości komponentów. Konkurencja stosuje w swoich niszczarkach plastikowe lub kompozytowe zestawy kół zębatych jako elementów przeniesienia napędu. Jest to zawsze najsłabsze ogniwo każdej niszczarki. Najczęstszą przyczyną awarii niszczarek są właśnie uszkodzenia pękania kół lub ścinania zębów.

 

Wykaz biurowych niszczarek kobra w których zastosowano Super Potential Power Unit:

Seria Kobra Classic:

- Kobra 240
- Kobra 260
- Kobra 300
- Kobra 385
- Kobra 390
- Kobra 400

Seria Kobra TS - z dotykowym panelem sterowania:

- Kobra 245 TS
- Kobra 260 TS
- Kobra 270 TS
- Kobra 310 TS
- Kobra 410 TS

Seria Kobra z kropką:

- Kobra 240.1
- Kobra 260.1
- Kobra 300.1
- Kobra 300.2

Inne wpisy

Noże monolityczne czy kofekcjonowane ?

Wałki tnące to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów każdej niszczarki. Czy warto inwestować w noże monolityczne, czy jednak lepszym rozwiązaniem będą noże konfekcjonowane ?

Automatyczna niszczarka Kobra AF.1

Niszczarka Kobra AF.1 to najszybsza niszczarka z automatycznym podajnikiem papieru mogącym pomieścić do 300 kartek w jednym wsadzie. Innowacyjny system rozwiązań umożliwia bez problemu niszczyć całe pliki arkuszy zszytych zszywkami.

Niszczarka Kobra Cyclone

Niszczarka Kobra Cyclone to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające niszczenie dużych ilości dokumentów w kilku stopniach tajności na jednym urządzeniu.Zaufali nam

zobacz więcej