Niszczarki Kobra +1

Niszczarki serii +1 to bez wątpienia najpopularniejsza seria niszczarek firmy Elcoman s.r.l. Niszczarki Kobra +1 przeznaczone są do średniej wielkości biur, kilkuosobowych firm oraz urzędów. Chcemy przybliżyć je Państwu.

Niszczarki Kobra +1

Niszczarki serii +1 to bez wątpienia najpopularniejsza seria niszczarek firmy Elcoman s.r.l. Niszczarki Kobra +1 przeznaczone do średniej wielkości biur, kilkuosobowych firm oraz urzędów. Urządzenia tej serii wyposażone zostały w indukcyjny silnik przystosowany do pracy ciągłej bez przegrzewania. Rozwiązanie takie daje poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnia większą efektywność niszczenia dokumentów papierowych oraz kart plastikowych, a w modelach paskowych także kruszenia płyt CD/DVD.

Jak w najkrótszy sposób scharakteryzować serię niszczarek Kobra +1

 • Szerokość szczeliny wsadowej 230mm
 • Jednorazowe niszczenie do 27 arkuszy papieru - najwyższa wydajność w modelu Kobra +1 SS7 ES
 • Poziom bezpieczeństwa 1-3 DIN 32757
 • 3 lata gwarancji podstawowej
 • 20 lat gwarancji na noże tnące
 • Poziom głośności pracy jedynie 55 dBa
 • Pojemność kosza 38,5 l

 

Dodatkowe cechy serii niszczarek Kobra +1:

 • System Energy Smart - to oszczędność energii dzięki zerowemu poborowi mocy w funkcji stand-by, w który niszczarka przechodzi po krótkim czasie od zniszczenia kartek w szczelinie wsadowej.
 • Trwałe wałki tnące odporne na zszywki i spinacze (na ten element mamy dodatkową gwarancję 20 lat)
 • Optyczny wskaźnik napełnienia kosza - przezroczyste okno w obudowie pozwala na kontrolę poziomu napełnienia kosza bez konieczności jego wysuwania spod głowicy tnącej.
 • Silnik przystosowany do pracy ciągłej przez 24 godz. na dobę bez przegrzewania
 • Niezawodna elektronika
 • Automatyczny start/stop zapewnia użytkownikowi łatwą oraz bezpieczną obsługę niszczarki
 • Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem
 • Automatyczne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania papieru lub wyjęcia pojemnika na ścinki
 • Dioda informująca o wyjętym koszu

 

 Modele niszczarek Kobra serii +1:

KOBRA+1 SS4 ES - model paskowy
19 arkuszy, ścinki 3,8 mm, DIN 2
Cena brutto: 1170,00 zł

KOBRA+1 SS7 ES - model paskowy
27 arkuszy, ścinki 7,5 mm, DIN 1
Cena brutto: 1170,00 zł

KOBRA+1 CC4 ES - model ścinkowy
14 arkuszy, ścinki 3,4x40 mm, DIN 3
Cena brutto: 1270,00 zł

KOBRA+1 SS6 ES - model paskowy
25 arkuszy, ścinki 5,8, DIN 2
Cena brutto: 1170,00 zł

Niszczarki tej serii zdobyły swoje uznanie dzięki bezkompromisowemu zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości. Dla tych niszczarek nie ma alternatywy, by w tak przyzwoitej cenie łączyć tak wiele, począwszy od blisko 40 litrowego kosza jak i wydajności wykraczającej znacznie powyżej 20 arkuszy papieru oraz możliwości pracy ciągłej bez notorycznego wyłączania maszyny po kilku minutach jej pracy. Ważnym elementem jest także poziom głośności pracy, nie przekraczający 55 dBa. Nawet w małych maszynach innych marek, poziom ten dochodzi do 70 - 75 dBa!  Przypomnijmy również, że na niszczarkę dostajemy 3 lata gwarancji podstawowej oraz 20 lat gwarancji na wałki tnące, co ważne w przypadku zakupu niszczarki na firmę lub instytucje gwarancje nie są skracane, a jest to popularnie stosowany proceder wśród sprzedawców urządzeń biurowych.

Inne wpisy

Noże monolityczne czy kofekcjonowane ?

Wałki tnące to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów każdej niszczarki. Czy warto inwestować w noże monolityczne, czy jednak lepszym rozwiązaniem będą noże konfekcjonowane ?

Super Potential Power Unit

Co to takiego - Super Potential Power Unit ... ? SPPU to łańcuchowy system przeniesienia napędu z silnika na wałki tnące niszczarki. Jest to rozwiązanie, które Kobra montuje we wszystkich swoich niszczarkach począwszy od niewielkich modeli 240 Classic.

Automatyczna niszczarka Kobra AF.1

Niszczarka Kobra AF.1 to najszybsza niszczarka z automatycznym podajnikiem papieru mogącym pomieścić do 300 kartek w jednym wsadzie. Innowacyjny system rozwiązań umożliwia bez problemu niszczyć całe pliki arkuszy zszytych zszywkami.Zaufali nam

zobacz więcej